PAIEŠKA

Apie mus

 

   

 

Sostena Plius – tai UAB „Sostena“ grupės narys, kuris užsiima kokybiškų naudotų automobilių pardavimu. Šis padalinys jau daugiau nei šešerius metus remiasi partnerio UAB „Sostena“ darbo patirtimi, principais, standartais ir kokybe. Sostena Plius darbuotojai yra tikri savo srities profesionalai, sukaupę didelę patirtį automobilių versle. Mūsų profesionalai visada ras Jums tinkamiausią sprendimą.

Sostena Plius perkėlė naudotų automobilių prekybą į naują lygmenį – automobiliai eksponuojami salone, atnaujintame ir įrengtame pagal naujausius standartus. Sostena Plius džiaugiasi, kad savo klientams siūlo tik patikimus ir kokybiškus automobilius, kuriems taip pat suteikiama garantija. Visi automobiliai turi išsamią savo istoriją ir prieš atsidurdami Sostena Plius pardavimo salonuose yra techniškai patikrinami, atsižvelgiant į gamintojų rekomendacijas.

Sostena Plius taipogi teikia daug papildomų paslaugų:
•  Parduotiems automobiliams suteikiama oficiali Sostena Plius garantija, kuri galioja visose UAB „Sostena“ atstovybėse Lietuvoje – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje.
•  Perkamam automobiliui galime pasiūlyti įvairių priedų – žiemines ar vasarines padangas, langų tamsinimą, stogo bagažines, garso sistemas ar kitus aksesuarus.
•  Galime pateikti detalią automobilio istoriją.
•  Registracija. Padėsime įregistruoti Jūsų automobilį – Jums nereikės gaišti laiko.
•  Finansavimo paslaugos. Visi automobiliai parduodami ir lizingo būdu. Padedame bendrauti su lizingo atstovais ir gauname finansavimo atsakymą per greičiausią įmanomą laiką.
•  Draudimo paslaugos. Pasistengsime Jums pasūlyti draudimą geriausiomis sąlygomis rinkoje.
•  Automobilio keitimas į Jums patikusį. Galimybė padaryti užskaitą Jūsų automobiliui, perkant Jums patikusį iš mūsų salono.
•  Automobilio pardavimas komiso pagrindais. Automobilis paruošiamas ir eksponuojamas salone, reklamuojamas internete, įkėliamas į specialių pasiūlymų sąrašus.
•  Automobilio vertinimas. Nepriklausomas automobilių vertinimas, remiantis ilgalaike pardavimo patirtimi.
•  Visos paslaugos jaukiame ir moderniame salone – taupote laiką ir gaunate profesionalią informaciją.

 

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku