PAIEŠKA

Aptarnavimas

Sostena Plius parduodami automobiliai buvo prižiūrėti, aptarnaujami ir remontuojami tik pagal oficialius gamintojų reikalavimus ir nustatytą tvarką. UAB „Sostena“ yra Jaguar, Land Rover, Volvo, Renault ir Dacia sertifikuotas autoserviso atstovas, taigi gali puikiausiai pasirūpinti nepriekaištinga šių automobilių technine būkle.

Visi parduodami naudoti automobiliai buvo aptarnauti tik mūsų autoservisuose, taigi Sostena Plius darbuotojai gali Jums pateikti pilną informaciją apie automobilio eksploatavimo istoriją - nuo išvažiavimo iš salono iki šios dienos.
 
Sostena Plius, kiekvienam parduodamam naudotam automobiliui gali pateikti numatomus darbų sąrašus, aptarnavimo intervalus. Specialistai patars ir paaiškins, kokie sekantys eksploatavimo darbai Jums bus greičiausi, o kurių dar ilgai nereiks atlikti. Laiku ir tinkamai prižiūrimas automobilis nenustebins Jūsų nemaloniomis staigmenomis ir tarnaus ilgai.
Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku