PAIEŠKA

Finansavimas

Sostena Plius turi bendradarbiavimo patirtį su bankais ir lizingo bendrovėmis, kurios sėmėsi iš savo motininės įmonės UAB „Sostena“. Operatyviai galime paruošti finansavimo pasiūlymą, be to padėsime užpildyti ir reikalingus dokumentus. Bendraujame su visais bankais, taigi mūsų darbuotojai, padės Jums išsirinkti tinkamiausią finansavimo būdą ir partnerį.

 Finansavimo būdai :
           Finansinis lizingas - tai tokia lizingo rūšis, kai klientas per nuomos laikotarpį sumoka visą turto įsigijimo kainą ir pasibaigus nuomos laikotarpiui tampa turto savininku.
           Lizingas su likutine verte - tai tokia lizingo rūšis, kai klientas nuomojasi automobilį tam tikram laikotarpiui ir pasibaigus nuomos laikotarpiui gražina automobilį mums arba įsigyja už likutinę vertę.
 
Kviečiame pabendrauti su mūsų vadybininkais, net jei Jums atrodo, kad šiai dienai neturite pakankamai lėšų norimam automobiliui – kiek pasigilinus dažniausiai paaiškėja kad turėti modernų 2-4 metų automobilį Jums labiau apsimokės nei vargti su 10-15 metų moraliai pasenusia mašina.  

 

Sutinku
Nustatymai

Slapukų naudojimo pasirinkimai

Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai

Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai, naudojami trečiųjų šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs domitės, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

Sutinku
Nesutinku