PAIEŠKA

Finansavimas

Sostena Plius turi bendradarbiavimo patirtį su bankais ir lizingo bendrovėmis, kurios sėmėsi iš savo motininės įmonės UAB „Sostena“. Operatyviai galime paruošti finansavimo pasiūlymą, be to padėsime užpildyti ir reikalingus dokumentus. Bendraujame su visais bankais, taigi mūsų darbuotojai, padės Jums išsirinkti tinkamiausią finansavimo būdą ir partnerį.

 Finansavimo būdai :
           Finansinis lizingas - tai tokia lizingo rūšis, kai klientas per nuomos laikotarpį sumoka visą turto įsigijimo kainą ir pasibaigus nuomos laikotarpiui tampa turto savininku.
           Lizingas su likutine verte - tai tokia lizingo rūšis, kai klientas nuomojasi automobilį tam tikram laikotarpiui ir pasibaigus nuomos laikotarpiui gražina automobilį mums arba įsigyja už likutinę vertę.
 
Kviečiame pabendrauti su mūsų vadybininkais, net jei Jums atrodo, kad šiai dienai neturite pakankamai lėšų norimam automobiliui – kiek pasigilinus dažniausiai paaiškėja kad turėti modernų 2-4 metų automobilį Jums labiau apsimokės nei vargti su 10-15 metų moraliai pasenusia mašina.